DreamStation BiPAP S/T AAM

DreamStation BiPAP S / T, hasta bakımınızı kişisel ve bakım planını verimli ve etkili kılar. Uzun süreli kullanımı teşvik etmek için DreamStation algoritmaları hasta ihtiyaçlarına göre otomatik olarak ayarlanır ve terapiye uyum sağlama ve kullanmaya devam etmelerine yardımcı olur. Ve DreamMapper uygulaması, bağlılığı desteklemek için koçluk ve terapi katılım araçları sunar.

Özellikler


Hastalara bağlı kalın

DreamStation her cihaza entegre Bluetooth® ve isteğe bağlı Wi-Fi ve hücresel modemlerle, her hasta için en uygun seçenekleri seçebilirsiniz.
Nemlendirme (isteğe bağlı)

Nemlendirme seçenekleri sabit, uyarlanabilir, ısıtmalı tüp ve ön ısıtma nemlendirme modunu içerir. Modüler tasarımda tek parça, bulaşık makinesinde yıkanabilir su haznesi bulunur.


Artan verimler

DreamStation BiPAP S / T bağlantı seçenekleri, havalandırma raporlama ihtiyaçlarınızı desteklemek için dalga formu ve terapi verilerini hızlı ve düşük maliyetli olarak iletir. Bildirilen geri bildirim, sorun giderme için daha iyi bilgiler ve muhtemelen daha az iade sağlayabilir.


Günlük ilerleme geri bildirimi

BiPAP S / T Günlük İlerleme Geri Bildirimi, hastanın tedavi ilerlemesini izlemelerine yardımcı olmak için hastanın gece kullanımında basit bir eğilim gösterir.


Hasta odaklı tasarım

DreamStation’ın zarif, şık, düşük profilli tasarımı, küçük ve hafiftir; Gezinmesi kolay menülere, uzanırken veya yatakta otururken çalıştırılabilen öne bakan bir ekrana sahiptir.


Dijital AutoTrak Hassasiyeti

Digital AutoTrak otomatik solunum tetikleme, doğal solunum düzenlerine göre ventilasyonu ayarlayan kaçak dengeleme algoritması. Digital AutoTrak,hastaların hastalıkları sürdükçe nefes tetiklemesini uyarlar ve manuel ayarlama ihtiyacını ortadan kaldırmaya yardımcı olur.
Otomatik Hava Yolu Yönetimi (AAM)

Otomatik Hava Yolu Yönetimi(AAM), herhangi bir ventilasyon modunda bir hastanın üst hava yolunu otomatik ve dinamik olarak yönetebilir. Hastanın ventilasyon ihtiyaçlarını tedavi etmek için en düşük iki seviyeli basınçları sağlamak amacıyla her gece mümkün olan en düşük basınçta üst solunum yolundaki değişiklikleri sürekli izler ve tepki verir.


DreamMapper uyumluluğu

BiPAP S / T, DreamMapper hasta öz yönetimi sistemi ile uyumludur.